WebZdarma.cz

 O nás 
Naše akce 
Fotky 
Výsledky 
Odkazy 
Kontakt

 

místo pro názory, vzkazy a vůbec všechno, co nám chcete sdělit

vzkazy

 

 

TOPlist

 

Vítejte

na oficiálních stránkách ústeckého hokejbalového týmu

Křídla sovětů

Sobík - logo turnaje Úsvjestíje

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úsvjestíje 2013 – 11. ročník pro Desperados

>>> fotogalerie

>>> fotogalerie (Ústecký deník)

Konečné pořadí:

1. Desperados

2. B&W Děčín

3. HBC Orlík

4. Motor & Orion

5. Křídla sovětů

6. Dinamo Literpool

7. Pivní veteráni

8. Wizards Krupka

 

Nejlepší Brankář: Lukáš Turza (Desperados)

Nejlepší střelec: Dušan Pechy (Literpool)

Nejužitečnější hráč: Martin Horáček (Děčín)

 

Úsvjestíje 2013 – výsledky

SOBOTA 29. 6. (2x10 min.)

 

 

NEDĚLE 30. 6. (2x15 min.)

9:00

A Děčín – Literpool

3:0

 

9:00

o umístění 3A-4B    Křídla Sovětů – Pivní veteráni  4:3

 

 

9:45

A Křídla - Desperados

0:1

 

10:00

o umístění 4A-3B    Dinamo Literpool – Wizards krupka  5:1

 

 

10:30

B Veteráni - Orion

1:2

 

11:00

semifinále 1A-2B    B&W Děčín – Motor & Orion  5:0

 

 

11:15

A Děčín - Desperados

2:0

 

12:00

semifinále 2A-1B    DesperadosOrlík  5:1

 

 

12:00

A Křídla - Literpool

2:1

 

13:00

o 7. místo               Pivní veteráni – Wizards krupka  5:0k

 

 

12:45

B Veteráni - Krupka

1:3

 

14:00

o 5. místo               Křídla sovětů – Dinamo Literpool  8:0      

 

 

13:30

B Orlík - Orion

2:1

 

15:30

o 3. místo               Motor & Orion – Orlík  2:4

 

 

14:15

A Děčín - Křídla

1:2 sn

 

16:30

Finále                     B&W Děčín – Desperados  0:1

 

 

15:00

B Orlík - Krupka

3:0

 

 

 

 

 

15:45

A Desperados - Literpool

2:0

 

 

 

 

 

16:30

B Orlík - Veteráni

2:1

 

 

 

 

 

17:15

B Orion - Krupka

2:1

 

 

 

 

 

 

Tabulka skupiny „A“

 

 

Tabulka skupiny „B“

 

 

1. B&W Děčín

 

6:2

7

1. Orlík

 

6:2

9

2. Desperados

 

3:2

6

2. Motor & Orion

 

5:4

6

3. Křídla sovětů

 

4:3

5

3. Wizards Krupka

 

4:5

3

4. Dinamo Literpool

1:7

0

4. Pivní veteráni

3:7

0

Úsvjestíje 2013 – změna programu!

Během víkendu došlo ke dvěma "odhláškám" z turnaje! Jediné možné a nejrychlejší řešení je snížení počtu účastníků na 8. Složení skupin zůstalo podle losování, bylo ale nutné změnit herní systém. Základní čtyřčlenné skupiny se odehrají komplet v sobotu (každý tým 3 zápasy, hrací čas 2x10 minut). V neděli pak play-off, resp. play-out (každý tým 2 zápasy, hrací čas 2x15 minut). >>> rozlosování

Úsvjestíje 2013 rozlosováno!

Jedenáctý ročník hokejbalového happeningu zná svůj program a rozpis

Složení skupin:

 

A: Sparta Kladno, B&W Děčín, Křídla sovětů UNL, Desperados UNL, Dinamo Literpool UNL

 

B: Orlík UNL, Indiens Hradec Králové, Pivní veteráni UNL, Motor & Orion UNL, Wizards Krupka

 

 

Úsvjestíje 2013 – po jedenácté!

Jedenáctý ročník se uskuteční ve dnech 29. – 30. Června 2013

Odeslání přihlášky spolu s dokladem o zaplacení startovného je možné do 31. května 2013, případně do plného obsazení turnaje.

>>>> přihláška  >>> propozice  >>> soupiska

Úsvjestíje 2012 - Křídla vítězem turnaje

Jubilejní 10. ročník - po deseti letech slaví prvenství pořádající klub

Konečné pořadí:

1. Křídla sovětů 

2. Ještěři

3. B&W Děčín

4. NFC Sparta Kladno

5. SC Dragons

6. Greenwood

7. Desperados 

8. Orlík 

9. Foreads 

10. Pivní veteráni 

11. HC ESA Praha

12. Motor & Orion

 

nejlepší střelec:Roland Baxa (Děčín)

nejlepší brankář:Antonín Brhel (Ještěři)

nejužitečnější hráč:Rudolf Pažout (Křídla)

 

>>> výsledky      >>> fotogalerie

Úsvjestíje 2012 - rozpis turnaje

SKUPINA A: SC Dragons UNL, HBC Orlík UNL, Foreads UNL

SKUPINA B: HC ESA Praha, Greenwood UNL, Desperados UNL

SKUPINA C: B&W Děčín, Křídla sovětů, Pivní veteráni UNL

SKUPINA D: NFC Sparta Kladno, Motor & Orion UNL, Ještěři UNL

>>> kompletní rozpis

Úsvjestíje 2012 - Sobík slaví desáté narozeniny!

Desátý ročník hokejbalového happeningu Úsvjestíje se uskuteční ve dnech 16. - 17. června 2012.

 

>>>přihláška   

 

>>>propozice 

 

Informace o rozlosování do jednotlivých skupin obdrží vedoucí mužstev po naplnění turnaje všemi účastníky a proběhne do konce května 2012, tradičně veřejným losováním.


Přehled přihlášených týmů (případně přislíbená, nebo očekávaná účast):

Křídla sovětů (výběr), NFC Sparta Kladno, HC ESA Praha, Black & White Děčín, HBC Orlík UNL, Desperados UNL, Foreads UNL, Pivní veteráni UNL, Motor & Orion UNL, Greenwood UNL, Ještěři UNL, SC Dragons UNL

(turnaj je již plně obsazen)

 

Takže ať už na hřišti, v hledišti, či ve stínu pípy se s Vámi těšíme na shledanou.

plakatek2012.JPG (61700 bytes)

 

 

          http://kridlasovetu.unas.cz/images/nth_theme_abstract_backstreet_hr.gif

[O nás][Naše akce][Fotky][Výsledky][Odkazy][Kontakt]

)Lukáš Vacek

2004-2012 Úsvjesje   - 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011